Jak spalić tłuszcz z brzucha

Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Ranking 2016 Naturalne Spalacze Tłuszczu

Ranking powstał w oparciu o opinie konsumentów opublikowane w Internecie oraz na podstawie indywidualnych doświadczeń kobiet i mężczyzn, borykających się z problemem nadwagi lub otyłości, pragnących schudnąć oraz zredukować wagę ciała.

Oceny poszczególnych produktów zostały dobrane według szczegółowych kryteriów. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów, którzy są autorami wielu opiniotwórczych publikacji z zakresu odchudzania oraz zdrowego trybu życia wśród dorosłych, jak również dietetyków z długoletnim stażem pracy oraz specjalistów ds. prawidłowego żywienia.

Dzięki naszemu rankingowi masz pewność, że podejmiesz słuszną decyzję i dokonasz zakupu najlepszego dla siebie oraz przede wszystkim skutecznego spalacza tłuszczu. Nie wskazujemy w tym momencie konkretnego produktu, aby zachować niezależność. Podejmij decyzję na podstawie ocen i komentarzy wśród 5 wyróżnionych przez nas najskuteczniejszych spalaczy tłuszczu, dostępnych na rynku.

spalacze tłuszczu opinie

Zatrważające statystyki – aż 46,7% mężczyzn i 32,9% kobiet ma nadwagę ciała

46,7% mężczyzn i 32,9% kobiet ma nadwagę ciała (BMI 25–30) oraz 17,3% mężczyzn i 15,2% kobiet jest otyłych (BMI większe niż >30). W Polsce każdego roku jest coraz więcej ludzi z nadwagą i otyłością (dane GUS z 1996 r. i 2009 r.). W Europie Polki są na 9. miejscu pod względem otyłości, a Polacy na 6. miejscu.

spalanie tłuszczu

W Europie codziennie umiera blisko 3200 osób z powodu nadwagi lub otyłości

W Europie ponad 1 250 000 ludzi umiera rocznie z powodu otyłości. Nawet niewielka nadwaga prowadzić może do cukrzycy, miażdżycy lub nadciśnienia. Ponadto otyłość grozi zawałem serca lub niewydolnością układu naczyniowo–sercowego! W Polsce odsetek ludzi otyłych wśród dorosłych wynosi 15,8% (źródło: OECD, Eurstat, WHO).

Jak spalić tłuszcz z brzucha

jak spalić tłuszcz z brzucha

Coraz więcej kobiet i mężczyzn w różnym wieku, mających wyraźną nadwagę ciała zastanawia się, jak spalić tłuszcz z brzucha, ramion i pośladków, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Jeśli chcesz zadbać o siebie i swój wygląd powinieneś w pierwszej kolejności zacząć wykonywać ćwiczenia aerobowe oraz kardio. Dzięki nim usprawnisz przepływ krwi oraz przyspieszysz procesy metaboliczne nawet do 12 godzin. Warto połączyć ćwiczenia na spalanie tłuszczu z jazdą na rowerze, bieganiem lub pływaniem. Wykonuj ćwiczenia typu kardio, co najmniej przez 20–30 minut dziennie. Po 14 dniach ćwiczeń możesz zwiększyć ich intensywność oraz wydłużyć czas ich wykonywania. Warto również robić skłony oraz serię brzuszków, aby wzmocnić ogólną kondycję oraz tężyznę organizmu.

Jeśli chcesz spalić tłuszcz z brzucha, to oprócz ćwiczeń na spalanie tłuszczu, warto zadbać o właściwie skomponowaną dietę. W tym celu należy ograniczyć spożywanie posiłków, które zawierają duże ilości cukrów oraz tłuszczu. Warto do codziennej diety włączyć spore ilości świeżych warzyw i owoców. Pozwalają one zredukować uczucie głodu oraz zniwelować apetyt. Ponadto dostarczają organizmowi niezbędnych mikro oraz makroelementów w postaci cennych witamin oraz substancji odżywczych.

Zrezygnuj z mięsa wieprzowego oraz wołowiny, sięgając po kurczaka lub ryby. Ogranicz spożywanie ziemniaków oraz chleba. Jeżeli musisz już spożywać chleb, wybieraj pieczywo pełnoziarniste. Odstaw alkohole, słodycze, posiłki kupowane na mieście. Jeśli nadal nie zauważasz efektów w postaci utraty zbędnej tkanki tłuszczowej na brzuchu oraz w jego okolicach, mimo stosowania ćwiczeń i odpowiedniej diety, warto zaopatrzyć się w naturalne suplementy spalające tłuszcz.

Na rynku znajdziesz wiele odżywek wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej. Wśród nich największą popularnością cieszą się tzw. fat burnery, czyli reduktory tłuszczu. Jedną z najczęściej polecanych odżywek na spalanie tłuszczu jest preparat ThermaCuts. Tabletki te posiadają pozytywne opinie wśród specjalistów z szeroko rozumianych kręgów medycznych oraz konsumentów, którzy je wypróbowali. ThermaCuts jest skutecznym spalaczem tłuszczu, który wpływa na ograniczenie ilości przyjmowanych kalorii do organizmu, jak również przyspiesza spalanie tłuszczu, rozbijając komórki tłuszczowe i zamieniając je w energię.

Kluczem do sukcesu, czyli do tego, aby spalić tłuszcz z brzucha i jego okolic, jest więc połączenie trzech istotnych elementów – odpowiednich ćwiczeń na spalanie tłuszczu, diety oraz właściwej suplementacji. Wówczas mamy pewność, że osiągniemy najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie.