Reduktory tłuszczu

Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Ranking 2016 Naturalne Spalacze Tłuszczu

Ranking powstał w oparciu o opinie konsumentów opublikowane w Internecie oraz na podstawie indywidualnych doświadczeń kobiet i mężczyzn, borykających się z problemem nadwagi lub otyłości, pragnących schudnąć oraz zredukować wagę ciała.

Oceny poszczególnych produktów zostały dobrane według szczegółowych kryteriów. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów, którzy są autorami wielu opiniotwórczych publikacji z zakresu odchudzania oraz zdrowego trybu życia wśród dorosłych, jak również dietetyków z długoletnim stażem pracy oraz specjalistów ds. prawidłowego żywienia.

Dzięki naszemu rankingowi masz pewność, że podejmiesz słuszną decyzję i dokonasz zakupu najlepszego dla siebie oraz przede wszystkim skutecznego spalacza tłuszczu. Nie wskazujemy w tym momencie konkretnego produktu, aby zachować niezależność. Podejmij decyzję na podstawie ocen i komentarzy wśród 5 wyróżnionych przez nas najskuteczniejszych spalaczy tłuszczu, dostępnych na rynku.

spalacze tłuszczu opinie

Zatrważające statystyki – aż 46,7% mężczyzn i 32,9% kobiet ma nadwagę ciała

46,7% mężczyzn i 32,9% kobiet ma nadwagę ciała (BMI 25–30) oraz 17,3% mężczyzn i 15,2% kobiet jest otyłych (BMI większe niż >30). W Polsce każdego roku jest coraz więcej ludzi z nadwagą i otyłością (dane GUS z 1996 r. i 2009 r.). W Europie Polki są na 9. miejscu pod względem otyłości, a Polacy na 6. miejscu.

spalanie tłuszczu

W Europie codziennie umiera blisko 3200 osób z powodu nadwagi lub otyłości

W Europie ponad 1 250 000 ludzi umiera rocznie z powodu otyłości. Nawet niewielka nadwaga prowadzić może do cukrzycy, miażdżycy lub nadciśnienia. Ponadto otyłość grozi zawałem serca lub niewydolnością układu naczyniowo–sercowego! W Polsce odsetek ludzi otyłych wśród dorosłych wynosi 15,8% (źródło: OECD, Eurstat, WHO).

Reduktory tłuszczu

Reduktory tłuszczu to preparaty, których zadaniem jest zmniejszenie ilości tłuszczu wewnątrz organizmu. Mają one istotny wpływ na tempo metabolizmu oraz przemianę materii. Wybierane są przez coraz większą grupę kobiet i mężczyzn w różnym wieku, preferujących aktywny tryb życia w połączeniu z właściwą suplementacją.

Należy jednak wiedzieć, że nawet najmocniejsze reduktory tłuszczu na nic się nie zdadzą, jeżeli nie będziemy przestrzegać elementarnych reguł zdrowego odżywiania. Warto stosować najlepsze reduktory tłuszczu w połączeniu z odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną.

Jaki wpływ na nasz organizm mają reduktory tłuszczu?

spalacz tłuszczuWyzwalają energię oraz siłę
spalacz tłuszczuPodnoszą sprawność fizyczną
spalacz tłuszczuNormalizują hormony tarczycy
spalacz tłuszczuPotęgują tempo metabolizmu
spalacz tłuszczuWspomagają hamować apetyt

W sprzedaży dostępne są zarówno reduktory tłuszczu przeznaczone dla kobiet oraz dla mężczyzn. Większość z nich zawiera naturalne substancje aktywne, sprawdzone pod względem bezpieczeństwa dla naszego organizmu, np. tyrozynę (która wzmacnia wytrzymałość fizyczną oraz redukuje zmęczenie) lub ekstrakty z zielonej herbaty.

Reduktory tłuszczu stymulują naturalne procesy termogenezy, mają na celu wytworzenie ciepła wewnątrz organizmu, często określane są w kulturystyce jako termogeniki lub fat burnery.

Reduktory tłuszczu ograniczają ilość kalorii dostarczanych do organizmu. Pozwalają pozbyć się nagromadzonych kilogramów, zamieniając tłuszcz w energię. Reduktory tłuszczu powinny być stosowane przez osoby, które cieszą są dobrym stanem zdrowia i nie są uczulone na żaden ze składników zawartych w danym preparacie.